Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1753 posty 1587 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Żydy nachalne i zuchwałe.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No cóż, na pochyłe drzewo to i koza skacze, a nasi Umiłowani potrafią być asertywni, ale tylko wobec swoich współobywateli.

 Piszę współobywateli, bo słowo „rodacy” nie zawsze jest niestety adekwatne – np. nie sądzę, żeby taki Rafał Dutkiewicz z Wrocławia był akurat moim rodakiem, mimo tego samego obywatelstwa.

Jak podają media narodowe:

Wiceminister PiS i AJC chcą delegalizacji ONR. „Antyrasistowskie” deklaracje nie pomogły

Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego oraz społeczność żydowska o potrzebie delegalizacji ONR

Gmina Żydowska w Warszawie poinformowała na pejsbuku:

Minister Gawin o delegalizacji ONR
O potrzebie delegalizacji ONR mówiła prof. Magdalena Gawin, podsekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego na konferencji organizowanej dziś w Warszawie przez American Jewish Committee ZJAWISKO ANTYSEMITYZMU W POLSCE: DIAGNOZA - KONSEKWENCJE - METODY PRZECIWDZIAŁANIA. O problemach społeczności żydowskiej Warszawy mówiła przewodnicząca GWŻ Warszawa - Anna Chipczyńska. W panelu „Głos społeczności żydowskiej” zabrała Anna Zielińska, zajmująca się w Gminie przeciwdziałaniem i zwalczaniem antysemityzmu.

Żydzi jacy są każdy widzi, tradycja „precz z białą gęsią, precz z krzyżem” była i jest wśród nich wiecznie żywa jak Lenin. Ponieważ to polityce Królestwa Polskiego w średniowieczu, a potem Rzeczpospolitej Obojga Narodów Żydzi jako naród zawdzięczają swoje biologiczne przetrwanie, więc ich nienawiść wobec Polaków nie powinna nikogo dziwić.

Jak tylko z racji podeszłego wieku zużył się nasz  „przyjaciel” Szewach Weiss (a jak się ma takich przyjaciół, to po co komu wrogowie), to przysłano kolejnego agenta Mosadu, Johnny Walkera, Jacka Danielsa czy jakim tam się pseudonimem posługuje, zaś jego jednym z pierwszych przyjaznych działań było złożenie donosu do „międzynarodowej prasy” na 60 tys. „nazistów” hulających po Warszawie. O ile działania Szewacha były mozna powiedzieć subtelne, o tyle jego następca wogóle się już nie krępuje i otwartym tekstem mówi polskim szabesgojom, kogo zdelegalizować, a kogo nie.

Smaczku wspominanej konferencji dodaje fakt, że AJC to jedna z głównych organizacji przemysłu holokaustycznego, pragnąca wyszlamować nasz kraj do cna, a tymczasem wiceminister PiS ... nie chce mi się nawet kończyć zdania, RZYG!

ALE ... w tym szaleństwie może być metoda. Otóż odradzające się środowiska narodowe, całkowicie niezależne od PiS-u stanowią dla neo-sanacji nie tylko naturalną konkurencję polityczną, ale i zagrożenie dla pookrągłostołowego systemu dwupartyjego.

A skoro nie udało się narodowców ani zmarginalizować ani przekształcić w PiS-owskie przybudówki, to taka delegalizacja ONR-u rękoma wiecznie straumatyzowanych Semitów (no chyba że ktoś da im kolejną kamienicę na otarcie łez) to byłby majstersztyk i do tego całkiem w stylu pana Prezesa.

Obym się mylił.

KOMENTARZE

 • Autor
  Właśnie siedzę nad tym samym tematem. Choć się w pełni zgadzam z tym co piszesz, to jednak nie będę próbował łączyć naszych punktów widzenia i najpierw dokończę i opublikuję swój post.
 • Aluzju poniał
  Rozpoznaję tytuł ze Szwejka, lekko zmieniony ;-)
  Pzdr
 • Okropne pyski... na zdjęciu!
  .
  no i ten łotr pośrodku!... ;))) .... nie spoczną dopóki po ostatnim Polaku nie posprzątają!
 • Jak zdelegalizują ONR
  to się zapiszę. Lubię hardkorowe klimaty :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:13:14
  Pewnie nie Ty jeden :)
  Polacy to zadziory, jak nam zabraniają to tym bardziej będziemy...

  No i choćby "komuna" walczyła z Kościołem, a jaki tego był efekt :).
  Dopiero potem kościół się "złajdaczył", co grozi nie tylko paru czarnym sukienkom, ale co gorsza samej wierze w Boga (Jehowę).
 • Poproszę was o obejrzenie reportażu o żydzie włazience
  oraz o wasze refleksje, bo parę rzeczy jest wartych PODKREŚLENIA !
  https://opinie.wp.pl/11-listopada-przestraszyl-sie-antysemityzmu-teraz-odwiedzil-krakow-6195448043878529v
 • Widać, ONR nie pasuje do...
  Demokracji talmudycznej
  https://rafzen.files.wordpress.com/2016/01/andrzej-zoll.jpg?w=620
 • @Jan Paweł 07:54:40
  O kurde - biblia szatana w dwóch tomach.
 • Autor
  To tego łysego ze zdjęcia wprowadzającego trzeba zdelegalizować, taj jak i jedną zdradziecką panią wiceminister:
  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/141323,zdelegalizowac-pania-wiceminister

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31